Gizlilik Sözleşmesi

tekhnelogos.com, ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

tekhnelogos.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları için tekhnelogos.com bünyesinde kullanılmaktadır.

tekhnelogos.com, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kişinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez.

Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler tekhnelogos.com ziyaretçilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla tekhnelogos.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Her türlü sorununuz için bize hafta içi her gün: 08.30 - 17.30 arasında ulaşabilirsiniz. tekhnelogos.com destek hattı: 0216 402 1000

Mail adresimiz: bilgi@tekhnelogos.com

Tekhnelogos Yazılım Ltd. Şti.

Altunizade Mh. Mahir İz Cad. No:30/1 Üsküdar - İSTANBUL